Menu

Moje życie w pigułce

Mieliście kiedyś tak, że wydaje wam się, że wasze życie to jakiś denny serial, czy telenowela? Ja mam tak ciągle. Może jak wyrzucę to wszystko z siebie będzie lepiej, a może pomoże to Tobie zrobić porządki w swoim życiu.

Kilka słów o mnie

naiwna_kobieta

Hej,

mam 25 lat, jestem po wyższych studiach, mam cudowną rodzinę, przyjaciół, niedługo odbiorę kluczę do własnego M. Niby wszystko super, czego można chcieć więcej. Sama czasami się zastanawiam nad swoim tokiem myślenia. Może wymyślam, przesadzam. Od dziecka miałam swój świat. Wszystko chciałam robić po swojemu, nikogo nie słuchałam. Z góry przepraszam za wszelkie wtrącenia, jednak myślę o stu rzeczach na raz i czasami ciężko skupić się na kontynuacji myśli, a moje historie są nieskładne i bezsensu. 

Skąd pomysł na bloga ? Od zawsze się w tym świecie odnajdowałam. Prowadziłam różnego typu blogi jeszcze przed erą "fejsa" czy "insta", a nawet jeszcze przed "nk". Dla mnie blog to sposób na wyładowanie emocji, nie chcę w koło obarczać wszystkich moimi problemami. Tu mogę po prostu to z siebie wyrzucić, a może znajdzie się ktoś kto będzie chciał przeczytać moje wypociny, a może nawet coś napisze. Może coś poradzi, tak wiem i tak zrobię po swojemu. Jednak miło mi będzie, że ktoś dobrnie na tyle daleko, żeby coś powiedzieć od siebie. 

naiwna kobieta

© Moje życie w pigułce
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci